Konkursy

KONKURSY ROZSTRZYGNIĘTE !!!

 

Konkurs plastyczny „Święty, co roznosi prezenty”:

MIEJSCE I

1.      MAJA SEGIN

2.      AMELIA KOSZOŁKO

3.      DOMINIKA KOZIK

4.      JAKUB KOSZOŁKO

5.      JAN SZYC

6.      ALEKSANDRA LESIUK

7.      WIKTORIA KOSZOŁKO

8.      JAN SZYDŁO

9.      MACIEJ KOSZOŁKO

10.  OSKAR STECKIEWICZ

11.  MAGDALENA LESIUK

12.  ŁUKASZ KAJKA

 

WYRÓŻNIENIA:

1.      MARCEL ZAJĄCZKOWSKI

2.      KAROLINA DARECKA

3.      TOMASZ WŁADZIMIRUK

4.      JAKUB WEREMECKI

5.      MIKOŁAJ KOSTYRA

6.      KAMIL KŁOPOTEK

7.      JOANNA STANILEWICZ-JEZIERSKA

8.      ŁUCJA RADZIKOWSKA

9.      MARTYNA SIDORCZUK

 

Konkurs na bombkę:

WSZYSCY UCZESTNICY OTRZYMALI WYRÓŻNIENIA

1.      ZUZANNA SEMENIUK

2.      KAMIL KŁOPOTEK

3.      ŁUCJA RADZIKOWSKA

4.      ŁUKASZ KAJKA

5.      NIKOLA TYMIŃSKA

6.      MAGDALENA LESIUK

7.      KAROLINA DARECKA

8.      MAJA SEGIN

9.      JOANNA STANILEWICZ-JEZIERSKA

10.  JAKUB WEREMECKI

11.  JAN SZYC

12.  DOMINIKA KOZIK

13.  ALEKSANDRA TURSKA

14.  MIKOŁAJ KOSTYRA

15.  AMELIA KOSZOŁKO

16.  OSKAR FALISZEWSKI

17.  MARCEL ZAJĄCZKOWSKI

18.  KLAUDIA PANASIUK

19.  SEBASTIAN LESIUK

20.  JAN SZYDŁO

21.  PIOTR KARMASZ

22.  ALEKSANDRA LESIUK

23.  NATANIEL WŁADZIMIRUK

24.  WIKTORIA KOSZOŁKO

25.  SZYMON SOSNOWSKI

26.  MARCIN KOŁPAK

27.  MARTYNA SIDORCZUK

28.  TOMASZ WŁADZIMIRUK

29.  PIOTR TROCHYM

30.  CEZARY SZCZEPANIAK

 

Konkurs na kartkę świąteczną:

MIEJSCE I:

1.      ALEKSANDRA LESIUK

2.      NIKOLA TYMIŃSKA

3.      DOMINIKA KOZIK

4.      MARCIN KOŁPAK

5.      NATANIEL WŁADZIMIRUK

6.      WIKTORIA KOSZOŁKO

7.      JAN SZYDŁO

8.      AMELIA KOSZOŁKO

9.      MARCEL ZAJĄCZKOWSKI

10.  MIKOŁAJ KOSTYRA

 

MIEJSCE II:

1.      KAMIL KŁOPOTEK

2.      ŁUKASZ KAJKA

3.      PIOTR KARMASZ

4.      MAGDALENA LESIUK

5.      JAN SZYC

 

MIEJSCE III:

1.      MAJA SEGIN

2.      JAKUB WEREMECKI

3.      KAROLINA DARECKA

4.      JOANNA STANILEWICZ-JEZIERSKA

5.      ZUZANNA SEMENIUK

6.      SZYMON SOSNOWSKI

7.      ŁUCJA RADZIKOWSKA

8.      MARTYNA SIDORCZUK

9.      ALEKSANDRA TURSKA

 

GRATULUJEMY ZWYCIĘZCOM !!!

 

DZIĘKUJEMY DZIECIOM I ICH RODZICOM ZA UDZIAŁ W KONKURSACH

 
Reklama
 
 
Dziś jesteś 34597 odwiedzający
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=